• Новак
EAMTI 2CT 925 Фунта Сребрен Прстен Принцеза Намали CZ Ангажман Прстен Marquise & Круг Кубни Циркони Свадба Бенд за Жените, Големината 5-11

EAMTI 2CT 925 Фунта Сребрен Прстен Принцеза Намали CZ Ангажман Прстен Marquise & Круг Кубни Циркони Свадба Бенд за Жените,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

♥ Спецификација ♥ 925 фунта сребрен прстен со 2 карат принцеза намали симулирани дијамант, поплочен со AAAA+ јасно пенливи cz камен, печат 925, високо полиран финиш. ♥ Стилски ♥ Оваа siver свадба бенд има класичен 4-Prong-Поставување занает за да се спречи главниот камења падне, и двете страни на прстен карактеристики пенливи круг и marquise cz камења за да се дополни центар циркони камен, едноставен дизајн го прави уникатен прстен и го подобрува убавината на прстен. ♥ ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ♥ Фунта сребрен прстен е скапоцен накит и тоа е многу лесно се оксидира, ве молиме да се избегне контакт со корозивни супстанции, вклучува дневна нега на кожата и козметика. ♥ Совршен подарок ♥ Тоа е добра алтернатива за скапоцени свадба прстени, елегантен и едноставен дизајн никогаш не излегува на стил.На свадби и ангажмани, годишнина, Денот на Вљубените, забави, родендени или секојдневието, овој прстен секогаш ќе ви даде одличен изглед и секогаш ќе биде модерен. ♥ Задоволство ♥ ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања со вашиот ѕвони, ние ќе го добиете назад во 29 часа и се обидуваме се потрудиме да ви помогне.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста