• Новак
Meiishaaa Служат Лажици Наместен, 3 Служат Лажици и 3 Дупчиња Служат Лажици, Мат Црна Нерѓосувачки Челик Служат Прибор за Бафет Може да Банкет Готвење Кујна - Огледало По?

Meiishaaa Служат Лажици Наместен, 3 Служат Лажици и 3 Дупчиња Служат Лажици, Мат Црна Нерѓосувачки Челик Служат Прибор

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Големи Служат Лажици Поставите 】 : Вклучува 3 Служат Лажици и 3 Дупчиња Служат Лажици.Идеален за угостителство, храна услуга, излети, свадби, buffets, летни вечери, партија служат, семејството reunions и секојдневна употреба. 【Трајни Квалитет】 : Направен од храна garde од не ' рѓосувачки челик, со Обработени Завршува прави служат лажици постави секогаш да сјае. 【Исклучителна】 : должината на целиот лажица е 8.07", на чинијата на лажица е 2.55"В Совршен за доделување мезе, супа, салата, пире од компири, scurries, партија одмори плата, ориз, сладолед и повеќе. 【Слот Дизајн】 : слот дизајн им овозможува на супа да тече надолу од неговото место и да го оставите храна сакате кога го држите храна со многу вода или супа.Различни лажица дизајни можат да се користат на различни видови храна правење на вашиот користат повеќе удобен и селективно. 【ТОПЛО СОВЕТ】 : не оставајте вашиот лажици седи во вода, како впива може трајно да го оштети метал, и ве молиме бидете сигурни дека вашата лажици е целосно сува пред да го складирате.Вашата дневна однесување за време на користењето на вашиот лажици држи секое парче светла и сјајна.Meisha Служат Лажици Дупчиња Лажици Поставите Совршен за Домови, Хотели & Партија Planners - Мат Црна Производ Нагласува : - Дојди со висок квалитет, од нерѓосувачки челик, рѓа отпорни, со пристоен дебелина не грижете се за виткање за тешки употреба, трајни служи добро за години. - Должината на целиот лажица е 8.07", на чинијата на лажица е 2.55"W - слот дизајн им овозможува на супа да тече надолу од неговото место и да го оставите храна сакате кога го држите храна со многу вода или супа.Различни лажица дизајни можат да се користат на различни видови храна правење на вашиот користат повеќе удобен и селективно. - Идеален за угостителство, храна услуга, излети, свадби, buffets, летни вечери, партија служат, семејството reunions и секојдневна употреба.Идеален за угостителство, храна услуга, излети, свадби, buffets, летни вечери, партија служат, семејството reunions и секојдневна употреба.Пакетот Вклучува : 3 X Служат Лажици 3 X Дупчиња Лажици.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста