• Новак
На Hillman Група 122681 Daisy Главата Оксфорд Мебел Помине

На Hillman Група 122681 Daisy Главата Оксфорд Мебел Помине

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Производот е 25 PK Daisy Тапацир на Ноктите.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во Кина.Остра-посочи ноктите, со двојна точка.Лесно да се инсталира.Декоративни ноктите за мебел.Опис на производот производот е 25 PK Daisy Тапацир на Ноктите.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во Кина.Елегантен дизајн и заврши.Од Производителот Daisy Главата Оксфорд Мебел Помине за tacking на платно, винил & ткаенина материјал.Остра-посочи ноктите, со двојна точка.Лесно да се инсталира.Декоративни ноктите за мебел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста