• Новак
Kowauri Случај за LG K51/LG Q51,Кожен Паричник Случај Класичен Дизајн со Картичка и Магнетни Затворање Флип Пати Случај за LG K51/LG Q51 (Розово Злато)

Kowauri Случај за LG K51/LG Q51,Кожен Паричник Случај Класичен Дизајн со Картичка и Магнетни Затворање Флип Пати Случај

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

★ Кожа флип паричникот случај за LG K51/LG Q51 (НЕ е компатибилна со други уреди). ★ Исклучителна craftmanship направени од премиум СТП кожа нуди мека природата се чувствуваат; елегантна кожа текстура претставува класичен и луксузен изглед. ★ Магнетни предвремени затворање на понудата обезбедува вашата кредитна картичка и пари.Држи паричникот добро заштитени. ★ 2 картичка слотови за вашите картички Карти, исто така, има готовина џеб; Вграден во потпирачот со повеќе хоризонтална позиции, идеален за забава или streaming. ★ Издржливи, шок отпор на аглите и рабовите; Целосен пристап до сите функции (Камери, Звучници, Пристаништа и Копчиња).Премиум СТП Кожа со исклучителна изработка, Компатибилен со LG K51/LG Q51 Кожа Случај претставува безвременски луксузни класичен изглед и нуди голема мека природна кожа се чувствуваат.Врвна материјал, современ дизајн и врвен изработка се обезбеди трајност и мулти-функционалноста на случајот.Тоа не само што нуди сите околу заштита за вашиот телефон, но, исто така, има картичка слотови, пари џеб, изградена-во мирување и магнетни затворање за удобен и сигурен за користење.Картичка Слотови можете да го користите сите функции лесно, без отстранување на случај.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста