• Новак
CORSA 14164 Оска Назад Издувниот Систем

CORSA 14164 Оска Назад Издувниот Систем

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Двојно ѕидови дизајн заштитува од топлина нарушување.Украсена со висока дефиниција, прецизност ласерски гравирани CORSA лого.CORSA Перформанси совет колекции се наменети да одговара директно на CORSA издувни системи.Премија Од Не ' Рѓосувачки Челик Изградба.Менгеме На Совет Дизајн.CORSA е Патентиран Рефлексивни Звук Откажување (RSC) Технологија им овозможува на акустична инженери да се создаде летало слободни издувните звук, стилизирана специјално за да одговара на личноста на вашето возило.Секој систем е дизајниран да ја зголеми перформанси на возилото, испорача на АГРЕСИВЕН ЗВУК под забрзување и ЛЕТАЛО-СЛОБОДЕН ИСКУСТВО за време на крстарење.Перформанси добивки, не се погодени од звук избор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста