• Новак
XL Шут Стакло се Прикаже Случај Рек Носителот Кабинет w/Огледало Поддржан и 11 Стаклени Полици -Цреша

XL Шут Стакло се Прикаже Случај Рек Носителот Кабинет w/Огледало Поддржан и 11 Стаклени Полици -Цреша

Оценка на стоката:
DEN 4799.76

Достапност
Производот е достапен

98% УВ Ултра Јасно Заштитени Акрилик Вратата.Целосно Собрани Со Сите Монтажа Вклучени.Направени Од Цврст Австралиската Beechwood Тврдо.Lockable Брави со Клучеви / Прилагодливи Полиците.Држи до 144 Стандардна Големина Снимен Очила / 72 Висок Снимен Очила.Боја : Цреша.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста