• Новак
Пери медалот на честа на Мажите е Тенок Одговара Одговараат на Одделни (Палто, Панталона, и во Вест)

Пери медалот на честа на Мажите е Тенок Одговара Одговараат на Одделни (Палто, Панталона, и во Вест)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

65% Полиестер, 35% Viscose.Увезени.Копче затворање.Суво Чистење Само.Тенок одговара. 5 копчето вест. 2 пониски велт џебови.Овие Пери Елис одговараат одделува се направени од високо квалитетна водат ткаенини што се овозможи удобност и леснотија на движење.Способни се ажурира и стилови се класичен сепак забавно.Тие ќе бидат голем плус на секое гардероба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста