• Новак
CDQYA Пластични Лале Пен Носителот Шминка Кутија Училиште Стационарни Материјали Организатор Десктоп Petal Декорација (Боја : Розова)

CDQYA Пластични Лале Пен Носителот Шминка Кутија Училиште Стационарни Материјали Организатор Десктоп Petal Декорација (Боја

Оценка на стоката:
DEN 2592.00

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Пластика.Цвет пен носителот, се достапни во четири бои.Купот е дизајниран да биде отстранливи.Може да се користи како пен носителот или шминка четка за складирање носителот боја е супер симпатична.Парична казна изработка, тркалезни и мазни површината, водоотпорен и лесно да се чисти.Тип : Пенкало Holders Size : 7*7*14cm Material : Plastic Color : Зелена,жолта,виолетова,pink The првенство е дизајниран да биде отстранливи.Тоа е поделен на два дела : на купот на телото и база.Само усогласување на купот на телото со база и менгеме тоа цврсто.Тоа може да се користи како пен носителот или шминка четка за складирање цевка.Бојата е супер симпатична.Пакет : 1*Пенкало Holders Note : 1.Мери со раце, pls дозволете 1-3 см грешка.(1 cm=0.39 инчи)2.Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings.Answer : ___________________________ Note : Ние само го продаде пенкало носители, остатокот се покажува, не се вклучени, за повикување само.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста