• Новак
TYH Резерви 100 Големи Листови вестникарска хартија за Пакување Хартија Unprinted Празно 32 x 22 Inch

TYH Резерви 100 Големи Листови вестникарска хартија за Пакување Хартија Unprinted Празно 32 x 22 Inch

Оценка на стоката:
DEN 527.76

Достапност
Производот е достапен

ТЕКСТУРА – Овие листови имаат текстура површината за да се овозможи подобра контрола за време на ракување и да помогне да се избегнат потенцијални кршење време на транзитот предизвикано од движење.ЕКОНОМСКО - Овие вестникарска хартија листови се економичен начин да се спакуваат и да се заштити кршливи предмети во текот на движење, превозот или складирањето.ЗЕЛЕНА – Овие Unprinted вестникарска хартија листови се направени од рециклираната хартија.ОДЛИЧНО ЗА - Одлично за завиткување, заштита, кутии, чување, движење и превозот на чаши, чинии и сите други breakable кршливи предмети.КВАЛИТЕТ и КВАНТИТЕТ - Ние нудиме одличен квалитет листови, со голема количина на листови за една ниска цена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста