• Новак
ISULIFE Природно Дрво Парчиња 20 Компјутери 3.5-4 инчи Занает Недовршени Дрво за полнење Predrilled со Дупка Дрвени Кругови за Уметност Парчиња Дрво Божиќ Украси DIY Занаети

ISULIFE Природно Дрво Парчиња 20 Компјутери 3.5-4 инчи Занает Недовршени Дрво за полнење Predrilled со Дупка Дрвени Кругови

Оценка на стоката:
DEN 383.76

Достапност
Производот е достапен

[Природата и Безбедноста] Изработени од природни борови дрва со barks.Поседуваат царината на увоз за сертификација.Хемиско-слободни и безбедност за употреба. [Size & Количество] 20 Компјутери 3.5"-4"(9-10cm) дрво парчиња со дебелина од 0.4"(околу 1cm). [Пре-изшкуркан и Полиран] Секое парче е печката сушени за да се спречи намалување,разделување кората одделување и мувла.И има мазна, изшкуркан површината дека уметници на сите нивоа лесно може да пишуваат или да сликаат. [ Разноврсна и Економски] Нашата премиум дрво парчиња се совршени за широк спектар на вештини и занаети проекти.Дали сте во потрага да се создаде оригинален празник украси, значајно рачно изработени подароци, или персоналните mementos, овој сет на премиум дрво парчиња може да го направи тоа на сите!. [Задоволство Гарантира] Ние веруваме дека ќе бидете задоволни со нашата парчиња дрво.но, ако имате било какви проблеми, само нека знае & ние ќе ви испратиме бесплатен замена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста