• Новак
PGN - E71T-11 .030 (0.8 mm) Gasless Флукс Core Лесна Челик МИГ Жица за Заварување - 10 Кг Гајтанот

PGN - E71T-11 .030 (0.8 mm) Gasless Флукс Core Лесна Челик МИГ Жица за Заварување - 10 Кг Гајтанот

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

E71 T-11 Gasless Флукс Core МИГ Заварување Жица.Жица со Дијаметар : .030" инчи (0.8 mm).Тежина : 10-lbs.Жица со Дијаметар : .030" инчи (0.8 mm).Тежина : 10-lbs. 8" инчен - Гајтанот Дијаметар. 2" инчен - Центар Дупка (Hub) Дијаметар. 2" инчен - Широк Гајтанот.Затегнувачка Сила : (РМ MPa) : 556. Депонирани хемиски состав : (wt%) C : 0.04 / Mn : 0.48 / Si : 0.078 / S : 0.009 / P : 0.01 Cr : 0.011 / Ni : 0.008 / Mo : 0.0001 / V : 0.0001 / Сертификати : 0.015.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста