• Новак
Биро Материјали Организатор Челик Мрежа Молив Првенство Виолетова (12 парчиња)

Биро Материјали Организатор Челик Мрежа Молив Првенство Виолетова (12 парчиња)

Оценка на стоката:
DEN 1226.40

Достапност
Производот е достапен

Круг Мрежа Молив Носителот Виолетова (12 Парчиња).Молив носителот има 50% поголем капацитет од стандардна големина молив чаши.Мрежа за собирање биро додатоци имате едноставен и елегантен индустриски изглед и здрав метална конструкција.Носител е на високи доволно да се одржи висок биро материјали како ножици и владетели. 3.54 инчи долг од 4.35 инчи, широк од 3.93 инчи висок.Едноставна, Практична Лесен-за-користење на алатки кои само работа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста