• Новак
FOMIYES 3PCS Боја на Косата Сад за Обновливи Коса Боја Боја Мешање на Багра Чинии се Соочуваат Сад за Мешање Кал Сад Фризерски Алатки

FOMIYES 3PCS Боја на Косата Сад за Обновливи Коса Боја Боја Мешање на Багра Чинии се Соочуваат Сад за Мешање Кал Сад Фризерски

Оценка на стоката:
DEN 623.76

Достапност
Производот е достапен

Полесно да ја истакнете вашата коса, може да се меша бои на начинот на кој сакате, со што многу погодности.Широк и длабок доволно да се меша бојата на кожата, не се грижите за боење вашите раце.Нашите сад прави да се боење свој коса толку многу полесно и повеќе погодно.Можат да се користат одново и одново, што дефинитивно може да повторна употреба нив по перење.Направени од издржлив и премиум пластичен материјал, кој е издржлив за долго време се користи.Опис Оваа коса боја сад е добро направен од премиум пластични материјали за употреба.потребно е мала алатка, може да се меша бојата што сакате, така што подобра коса во боја ефект може да се постигне лесно.Совршен за лична употреба и фризерски салон боење на косата, ќе добиете убаво коса боење искуство.Карактеристики - Боја : Транспарентна, виолетова и црна;- Материјал : Пластика;- Големина : Околу 18. 00 X 14. 00 X 8. 00cm/ 7. 07 Х5. 50 X3. 14inch;- Направени од издржлив и премиум пластичен материјал, кој е издржлив за долго време се користи.- Нашите сад прави да се боење свој коса толку многу полесно и повеќе погодно.- Можат да се користат одново и одново, што дефинитивно може да повторна употреба нив после миење.- Широк и длабок доволно да се меша бојата на кожата, не се грижите за боење вашите раце.- Полесно да ја истакнете вашата коса, може да се меша бои на начинот на кој сакате, со што многу погодности.Пакет Вклучувајќи 3 x коса боја мешање чаши.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста