• Новак
Ѕидот виси складирање торба Вратата Виси на Ѕидот Организатор Дома Чување 2/3/4 Слој Виси Чанта Организаторот За Гардероба Плакарот Практично Складирање Торба Врат?

Ѕидот виси складирање торба Вратата Виси на Ѕидот Организатор Дома Чување 2/3/4 Слој Виси Чанта Организаторот За Гардероба

Оценка на стоката:
DEN 997.92

Достапност
Производот е достапен

Дома Чување.Виси Складирање Торба.дома чување организаторите.Не-плетени три-димензионални торба за чување виси торба.Дарежлив во Исклучителна и Парчиња : Нашата Складирање Џебови се многу симпатична и родово-неутрални и да изгледа стилски во една соба.Тоа не е само домаќинство организатор, но исто така декорација за вашиот дом. 1*Виси Складирање Bag Material : Не-Плетени Fabric Sise:Како фото show This вратата виси организатор е совршен за употреба како спална соба или гардероба единица за складирање за да им помогне го задржи нешта уреден, каде што таа е најпотребна.Потсетник : Ова производот се зема во вид.Поради фактори како што се светло, камера, аголот, итн., бојата на самиот производ може да биде малку поинаков од сликата погоре.Се надевам дека ќе се разбере.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви ги решат што е можно поскоро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста