• Новак
3-Ниво Редење СТП Кожа Писмо Коцки,Лесно да се Соберат Канцеларија Биро Снабдување Организатор,Датотеки Sorter работното место Десктоп Чување на Носителот на Докумен?

3-Ниво Редење СТП Кожа Писмо Коцки,Лесно да се Соберат Канцеларија Биро Снабдување Организатор,Датотеки Sorter работното

Оценка на стоката:
DEN 1327.20

Достапност
Производот е достапен

1 .Исклучителна изработка : 3-слој за статистика писмо носителот датотека кабинет организаторот.Земајќи ги во предвид пакување и транспорт врски, ве молиме проверете и модни додатоци во исто време како и на купувачот добива стоката : 3 датотека коцки, 4 загради, и една мала торба на хардвер (вклучувајќи 16 поставува на завртки и погоре) .Ако најдете било какви прашања , ве молиме пријавете се за тоа внимателно, и контактирајте со нас во исто време, ние ќе ви обезбедиме со слободни врати и размена на услуги. 2 .Елегантен дизајн:Цврсти и издржливи; дрвена структура опфатени со висок квалитет СТП faux кожа.Приближната Димензија :10.6*13.2*10.6 инчи. 3 .Широко се користи:Стилски дизајн.Секој слој има околу 500 страници на правни A4 датотеки или копирање на документи. 4 .Апликации:Корисна решетката да се одржи списанија/files/тетратки/слики/фактура/писмо/ipad и ништо друго. 5 .Грижете се-бесплатен по-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со слободни гаранција и да се врати и размена на услуги во рок од една година, па може да се купи со доверба.Боја : Црна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста