• Новак
DHPO Уметничките Серија Керамички француски Притиснете Порцелански Кафе & Чај Создателот со Дрвени Капак и да се Справи, Премија Тројно Филтри на 304 нерѓосувачки чел?

DHPO Уметничките Серија Керамички француски Притиснете Порцелански Кафе & Чај Создателот со Дрвени Капак и да се Справи,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Капацитет и големина, 28oz,800ml(Целосниот Волумен) и 9.33×8.66×4.57 инчи.Материјал, Направен од врвен квалитет на храна безбедно одделение трајни керамички ,304 од не ' рѓосувачки челик прецизност филтер и фирма&трајни бамбус капак.Тоа е безбедноста за пиење.Исклучителен дизајн, Уникатен модерната Западна дизајн - луксузни мат сива керамички тело се соочува со кул бамбус капак.Сите прилики, Освен чисто кафе, можете исто така да го користите за чај, сок,frothed млеко, топло чоколадо, и повеќе.Едноставноста на овој производител на кафе не е само ви даде добар вкус купот на пијалок,но, исто така, може да биде прекрасен прилог на вашиот countertop.Во исто време е добра идеја за подарок.Гаранција, DHPO понуда за Обезбедување на Квалитетот.Контактирајте со нас за да добиете брзи услуги на клиентите поддршка.Карактеристики : .Уникатен и Модерен Дизајн - Едноставност, но луксузен мат керамички заврши тело.Фирма&трајни бамбус капак,тоа не е лесно да се скрши.Висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик прецизност филтер кој овозможува да се пие само непречено кафе.Филтер е направен на 3 дел кој е лесно да се расклопување и чистење.Висока температура отпуштање керамика, бојата ќе биде повеќе целосна, нежен, кристално јасно, без нечистотии.Производот се чувствува мазна и звукот е чист.Производот е здрав, лесно да се исчисти, не апсорбира мириси, и нема стаклен пукнатини и локализирани вода истекува.Згора на тоа,за вашата безбедност,сите делови се олово и кадмиум слободни.За најдобри резултати, тоа не треба да биде исполнет минатото пополнете линија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста