• Новак
Juvielich Огледало Завртки Нерѓосувачки Челик Декоративни Капи Покриваат Ноктите за Одредување Виси Куки Знак Рекламирање Хардвер 25x5x9.5mm 2 ПАРЧИЊА

Juvielich Огледало Завртки Нерѓосувачки Челик Декоративни Капи Покриваат Ноктите за Одредување Виси Куки Знак Рекламирање

Оценка на стоката:
DEN 842.40

Достапност
Производот е достапен

【Големина】Навој Дијаметар : 4mm/0.16",Должина : 20mm/0.79",Шапка Дијаметар : 25мм/0.98",Шапка Висина : 5mm/0.2",Заптивка Дијаметар : 9.5 mm/0.37",Дупка со Дијаметар : 5mm/0.2". 【Материјал】Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик,се спротивстави на дневни корозија, scatches и tarnishing,мазна површина,капа на ноктите е rustproof,обезбедување на издржливост и долговечност. 【Карактеристики】На завртката капи совршено ги покрива изложени завртки,направи завртки изгледа убаво и дарежлив,полиран челик површина,удобно на допир,лесно да се инсталира. 【Широко Апликација】Широко се користи во ретровизори,чај маси,гардероби,стакло знак и други дрво или стакло мебел. 【Пакет Содржина】2 ПАРЧИЊА x Огледало Завртки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста