• Новак
AIYIGEYALI Батеријата Носителот 5 Компјутери 21700 3X Батеријата Носителот Заграда, Мобилен Безбедност Анти-Вибрации Пластични Загради за 21700 Батерии

AIYIGEYALI Батеријата Носителот 5 Компјутери 21700 3X Батеријата Носителот Заграда, Мобилен Безбедност Анти-Вибрации Пластични

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Кој главно се користи за составување 21700 li-ion батерија.Оваа батерија носител е со многу добра флексибилност.Цилиндрични li-ion батерија заграда, За било кој тип на батерија собранието.Со користење на овој носител, ние може да се направи различни батеријата пак , како што се 12 v, 24 v, 36v батеријата пакет.Кои може да се користат како електрични велосипеди батеријата, електрични алатки батерија, акумулатор и електричен автомобил батеријата, итн.Спецификација : Материјал : Plastic Color : Black Dimension : 72mm(Л) 25мм(W) 9mm(T) -за 3 X21700 holder48mm(Л) 25мм(W) 9mm(T) -за 2 X21700 holder Diameter на дупка : 21.65 mm Package се Вклучени : 5 Компјутери 21700 Батеријата Носителот Bracket Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Декларирани спецификации

Material:
Plastic
Color:
Black
Dimension:
72mm(L) 25mm(W) 9mm(T) -for 3X21700 holder :
48mm(L) 25mm(W) 9mm(T) -for 2X21700 holder :
Diameter of hole:
21.65mm
Package Included:
5 Pcs 21700 Battery Holder Bracket :
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing.The measurement allowed error is +/-1-3 cm. :

Комплементите на стоката

Веста