• Новак
Поместена Strappy Спортски Градници за Жени - Activewear Блузи за Јога Работи Фитнес Пакување од 3

Поместена Strappy Спортски Градници за Жени - Activewear Блузи за Јога Работи Фитнес Пакување од 3

Оценка на стоката:
DEN 575.76

Достапност
Производот е достапен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 92% Најлон, 8% Spandex.Увезени.Повлекување На затворање.Женска Медиум влијание Спортски градник направени со лесни,дише брзо-сува ткаенина.Влага технологија за управување со фитили влага далеку од кожата и да се задржи во текот на целиот ден се излади на целиот ден.Широк бенд и еластична полите ви дава добра поддршка за време на тренингот.Еластичен одговара спортски јога салата градник имаат уникатни Црисс-крос назад ремени дизајн нека ви пресврт со леснотија и ви држи привлечни.Секси Крстот назад дизајн нуди екстра назад поддршка, модерен и стилски, исто така, совршен под со отворени блузи, Т-Маица или под спортски облека.Оваа супер удобен спортски градници со висок еластичен и обезбеди голема удобно.Апсолутно жица-бесплатна и лесна.нема повеќе да се борат со вашиот секојдневен Градник , Велат good bye на непријатност , pinching , чешање & Гребење.Мек и Еластичен материјал може да се вклопат голем опсег на големина,која не е само удобно се вклопуваат со мали жените, но исто така и големи биста жени и девојки без стегање.Пренослив баласт обезбедува екстра покриеност и поддршка.Стави во и извади лесно ако треба.малку поместена на фронт, кој секогаш го задржува својот облик и да се спречи градник испапчен, милува вашата фигура за да се прилагоди на вашите облини.Push up & Поместена со отстранлив влошки за лесен приспособување, со памук-како материјал, меки и удобни за носење.Нашиот медиум за поддршка на спортски градник совршено се вклопуваат за и Средни влијанието активност во салата и да се обезбеди во текот на целиот ден удобно.Прекрасно чувајте ги вашите девојки на тоа место за време на тренингот.Совршен градник за јога,вежби,фитнес,било кој тип на тренингот,или секојдневна употреба.Многу убаво за трчање, јога, пилатес, џогирање, возење велосипед, бокс, танц или салата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста