• Новак
SANGHAI Десктоп Пен Носителот Десктоп Пен Носителот 360-Степен Ротирачки Шминка Четка Биро Организатор 3 Преграда Розова

SANGHAI Десктоп Пен Носителот Десктоп Пен Носителот 360-Степен Ротирачки Шминка Четка Биро Организатор 3 Преграда Розова

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Ротирачки пенкало чаша носителот со мулти-цел изглед, кој може да се интегрира со било која канцеларија или дома декорација.Високо-квалитетни пластични го прави тоа трајни, додека е топло и убави бои додадете шарм.Оваа пен носителот може да се претвори до 360-степен ротација, за лесен пристап до десктоп работи или нешто корисно и практично ви треба за време на работа или студирање период.Мулти-цел 3-слот молив држач е погоден за многу прилики, како што се канцеларија, училиште училница, дневна соба, кујна и бања употреба, и декорација.Ова е добар избор за наставници, ученици, студенти и канцеларија на персоналот да се организираат и да се зачува простор.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Ротирачки пенкало чаша носителот со мулти-цел изглед, кој може да се интегрира со било која канцеларија или дома декорација.Високо-квалитетни пластични го прави тоа трајни, додека е топло и убави бои додадете шарм.Оваа пен носителот може да се претвори до 360-степен ротација, за лесен пристап до десктоп работи или нешто корисно и практично ви треба за време на работа или студирање период.Мулти-цел 3-слот молив држач е погоден за многу прилики, како што се канцеларија, училиште училница, дневна соба, кујна и бања употреба, и декорација.Ова е добар избор за наставници, ученици, студенти и канцеларија на персоналот да се организираат и да се зачува простор.Ефикасно да ви помогне да ги организирате и вид мали работи на маса.Највисоката висина слот е совршен за одржување пенкала, владетели, и ножици.Вториот висина слот е погодна за чување фломастери, моливи, молив ножеви.Најниска висина на преградата може да се одржи гуми, staples, клипови, лепливи белешки.Спецификација : Тип : Десктоп Пен Носителот Материјал : Пластични Карактеристики : Десктоп Пен Носителот, Мал Објект Пенкало, Организатор, Пенкало Складирање Колекција Димензија : стан.12x12x12cm/4.72x4.72x4.72in Боја : Сина, Зелена, Розова, Бела (изборен) Број : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Pc Desktop Пен Носителот.

Декларирани спецификации

Type:
Desktop Pen Holder
Material:
Plastic
Features:
Desktop Pen Holder, Small Item Pen Organizer, Pen Storage Collection
Dimension:
app.12x12x12cm/4.72x4.72x4.72in
Color:
Blue, Green, Pink, White (optional)
Quantity:
1 Pc

Комплементите на стоката

Веста