• Новак
UL2015 Self-Тест GFCI штекер receptacle,Подесувате Отпорни GFCI ѕиден штекер со LED индикатор,15 AMP 125Volt,декоратор ѕид плоча вклучува(1-pack)

UL2015 Self-Тест GFCI штекер receptacle,Подесувате Отпорни GFCI ѕиден штекер со LED индикатор,15 AMP 125Volt,декоратор

Оценка на стоката:
DEN 270.96

Достапност
Производот е достапен

УЛ наведени 15amp 125 Volt,60 Hz.TR(Подесувате Отпорни) : спречување на внесување на туѓи објекти и заштита на вашите деца од болни, болни електрични повреди.Само тестирање : Automatic крајот на животот откривање и да ги предупредат функции , кога GFCI не успее, црвениот сигнал светилка ќе Авто-го предупреди да се потсети корисникот.Лесен за Инсталација : Несакани&назад Жица,инсталација на опремата и детали за инсталација спецификација, која е удобен да го инсталирате и да ги тестираат,се Спречува Линија пресврт мис-жица : GFCI не можат да се ресетираат и нема моќ да го штекер ако жичен погрешно.ГАРАНЦИЈА : Ние нудиме брза и професионална по продажба на услуги за овој GFCI да се осигурате дека сте 100% задоволство.Објектот Пакет Количина : 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста