• Новак
Aimeely Симпатична Бебе Деца Кадифен Морски Животни Прст Кукли Мека Океанот Образовни Играчка 10PCS

Aimeely Симпатична Бебе Деца Кадифен Морски Животни Прст Кукли Мека Океанот Образовни Играчка 10PCS

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Изработени од мек и висок квалитет на кадифен,безбеден за вашите деца да ги допре.Пакет ќе содржи 10 PCS прст, кукли што е морска ѕвезда, делфин, октопод, кит, ајкула, sealion, hummer, seahorse, морска желка и зебра риба.Можете да ги користите овие убави прст кукли да се каже деца приказни и тие ќе добијат повеќе сознанија за морски животни низ вашата приказна.Лесен за употреба и складирање,Атрактивни шарени дизајн,Исклучителна изведба.Тоа е голем дар за деца и може да се посветам на децата имагинација и креативност.Aimeely Симпатична Бебе Деца Кадифен Морски Животни Прст Кукли Мека Океанот Образовни Играчка 10 PCSMade на меки и висок квалитет на кадифен,безбеден за вашите деца да ги допре.Пакет ќе содржи 10 PCS прст, кукли што е морска ѕвезда, делфин, октопод, кит, ајкула, sealion, hummer, seahorse, морска желка и зебра риба.Можете да ги користите овие убави прст кукли да се каже деца приказни и тие ќе добијат повеќе сознанија за морски животни низ вашата приказна.Лесен за употреба и складирање,Атрактивни шарени дизајн,Исклучителна изведба.Тоа е голем дар за деца и може да се посветам на децата имагинација и креативност.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : не дозволувајте децата да играат овие кадифен играчки сам.Ова може да биде гушење опасност ако имате деца под три.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста