• Новак
Toyvian 10PCS Googly Око Прст Кукли Wiggly Окото Прстен Око Чудовиште Прст Играчка за Деца Партија Корист (Случаен Боја)

Toyvian 10PCS Googly Око Прст Кукли Wiggly Окото Прстен Око Чудовиште Прст Играчка за Деца Партија Корист (Случаен Боја)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Прст кукли се идеални за поттикнување на креативните учење и имаат некоја забава со вашите малечки.Шарени и живописни, помош за деца' интелигенција.Многу забавно да се блед со деца, ги држи окупирана.Очи кои се движи, не се насликани на.Multicolor прст кукли, идеален за фаза и марионета театар, раскажување приказни, настава, дневни, играње на улоги, презентации, игри, забави и подароци.Description These се симпатична големи очи прст кукли.Изработен од пластика, и тоа е мазна и удобно да се допре.Овој прстен е погоден за мали до средни прста.Multicolor прст кукли, идеален за фаза и марионета театар, раскажување приказни, настава, дневни, играње на улоги, презентации, игри, забави и подароци.Прст кукли се идеални за поттикнување на креативните учење и имаат некоја забава со вашите малечки.Поучи ги, за различни бои и форми, и да ги направи смешно кукла шоу!Функција - Боја : Случајни боја.- Материјал : Пластика.- Големина : Прибл. 3.5 x 3 x 2.5 cm. (L x W x H).- Свртете на вашите раце во кукли во секое време!Погоден за возраст од 3 и копија.- Затоплување : Гушење опасност.Не е за деца под 3 години.Пакет Including10 КОМПЈУТЕРИ Симпатична Прст Играчка Образовни Интелигентни Прст Играчка Големи Очи Прст Прстен Смешни Кукли Прст Игра Играчка за Деца Деца Подарок Партија Корист (Случаен Боја).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста