• Новак
Colcolo 7 Парчиња Мека Мајмун Кадифен Прст Кукли, Образовни Рака Кукла Играчки

Colcolo 7 Парчиња Мека Мајмун Кадифен Прст Кукли, Образовни Рака Кукла Играчки

Оценка на стоката:
DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Можете да играте пет малку мајмуни скокање на креветот играта или семејство прст песна игра со вашето дете.можат да уживаат во креативните се игра со овие прст играчки во собата.Одлично за родител-дете интерактивна игра, обука јазик и социјална однесувањето способности.Доаѓа со пет малку мајмуни, мајмун мајка и мајмун лекар.Направен од висок квалитет на кадифен материјал, мека и издржливи.Опис : - Доаѓа со пет малку мајмуни, мајмун мајка и мајмун - лекар, Направен од висок квалитет на кадифен материјал, мека и издржливи - Вие може да игра на пет малку мајмуни скокање на креветот играта или семејство прст песна игра со твоите детето може да уживаат во креативните се игра со овие прст играчки set - Одлично за родител-дете интерактивна игра, обука јазик и социјална однесувањето abilities Specification : - Мајмун Висина : 6.5 см/2.56 инчен - Материјал : Plush Package Вклучува : 7 Парчиња Прст Кукла Toys Note : Ве молиме овозможи 0-1cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.(1cm=0.39 инчи)Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста