• Новак
VALICLUD 5pcs Прст, Кукли за Деца Години Божиќ Играчки Дедо Мраз Снешко Елени Мечка Пингвин Гумена Кукла Рака

VALICLUD 5pcs Прст, Кукли за Деца Години Божиќ Играчки Дедо Мраз Снешко Елени Мечка Пингвин Гумена Кукла Рака

Оценка на стоката:
DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Цртан филм божиќ модел прст кукли креативни деца прст кукла играчки.Одлично за момчиња и девојчиња.Божиќ елементи богата бебе визуелна нерв.Одлично за имагинација активности интерактивна игра, подобрување на комуникациските вештини и подобрување на родител-дете односи.Голем број на светли бои реален модел може да се вежба деца на чувствителноста на Божиќ.Тоа им помага да се развијат деца ум, креативност и размислување способност.Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал за трајни долготрајна употреба.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано.- Големина : Прибл.7.00 X4.00 X3.50cm - Материјал : ПВЦ.Пакет Including5 x Прст Кукли.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста