• Новак
SOIMISS 5pcs Цртан филм Божиќ Модел Прст Кукли Креативни Деца Прст Кукла Играчки

SOIMISS 5pcs Цртан филм Божиќ Модел Прст Кукли Креативни Деца Прст Кукла Играчки

Оценка на стоката:
DEN 1492.80

Достапност
Производот е достапен

Голем број на светли бои и модел може да се вежба деца' s чувствителност на Божиќ.Тоа помага за развивање на децата' s ум, креативност и размислување способност.Одлично за момчиња и девојчиња.Божиќ елементи дизајн богата бебе визуелна нерв.Одлично за имагинација активности и интерактивна игра, подобрување на комуникациските вештини и родител - дете односи.Со фина текстура, тие ќе бидат добар сопатник на вашите деца.Изработени од ПВЦ материјал за трајни и употреба.Опис На Божиќ Прст кукли може да ви помогне да се создаде среќна атмосфера и учење ситуација за вашите деца да научат мозокот да размислува за светот, со различни начини и точка на гледање.Носат тие на вашата рака да каже приказна за вашите деца, што и двете можат да уживаат во семејството време и почетокот на вашите деца рано образование во таква релаксираат и смешни атмосфера.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано.- Материјал : ПВЦ.- Големина : Прибл. 7. 00 X4. 00 X3. 50cm/ 2. 75 X1. 57 X1. 38inch.- Изработени од ПВЦ материјал за трајни и употреба.- Со фина текстура, тие ќе бидат добар сопатник на вашите деца.- Одлично за имагинација активности и интерактивна игра, подобрување на комуникациските вештини и родител - дете односи.- Одлично за момчиња и девојчиња.Божиќ елементи дизајн богата бебе визуелна нерв.- Голем број на светли бои и модел може да се вежба деца s чувствителност на Божиќ.Тоа помага за развивање на децата s ум, креативност и размислување способност.Пакет Including5 x Прст Кукли.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста