• Новак
TOYANDONA 8Pcs Гумени Животни Прст Кукли Години Децата Порибување Stuffer Играчки за Момчиња и Девојчиња Piñata Спојници Goodie Торба Додатен Играчки Партија Услуги

TOYANDONA 8Pcs Гумени Животни Прст Кукли Години Децата Порибување Stuffer Играчки за Момчиња и Девојчиња Piñata Спојници

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Направени од страна на премиум безбедно и мек материјал, своите трајни производи за употреба.Голема и смешни играчки или партија корист за деца играње.Тоа е многу привлечна за мали деца, смешни и интересни.Голем стрес олеснување на допир или стискаш играчка, може да се притисне по волја.Креативни животинско тема дизајн, многу убави и смешни.Опис на сет на смешни деца или возрасни игра играчка, која е направен од висок крајот материјал, безбедно и трајни производи за дури и малите деца играње.Тие се совршени за подароци, партија услуги, порибување stuffers, посебни потреби, терапија и многу повеќе!Карактеристики-Боја : Случајни боја-Материјал : TPR, пластика-Големина : 7.00 X4.00 X4.50cm 2.75 X1.57 X1.77inch - answer : ___________________________ Note : Случајни шема - Креативни животинско тема дизајн, многу убави и смешни.- Направени од страна на премиум безбедно и мек материјал, тоа е трајни производи за употреба.- Голем стрес олеснување на допир или стискаш играчка, може да се притисне по волја.- Тоа е многу привлечна за мали деца, смешни и интересни.- Голема и смешни играчки или партија корист за деца играње.- Боја : Избрани Боја.- Големина : 7 X4 X4.5 CM.Пакет Вклучувајќи 8 x играчка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста