• Новак
Caydo 1 Парче Недовршени Дрво Круг 14 Инчен x 1/5 Инчи Дебела, Природни Селски Дрвени Исечок за Домашни Декорации, Свадба, Pyrography и Сликање

Caydo 1 Парче Недовршени Дрво Круг 14 Инчен x 1/5 Инчи Дебела, Природни Селски Дрвени Исечок за Домашни Декорации, Свадба,

Оценка на стоката:
DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Пакет : 1 пакет големи недовршени дрво круг.Димензии(прибл.) : 14 инчи(35 cm) во дијаметар.Дебелина : 0.19 инчен /0.48 cm.Материјал : Направен од топола иверица дека има мазна и цврстата површина, совршен за да се наслика, дамка, pyrography или други проекти.DIY занаетите : Изработка на овие тркалезни дрвени парчиња ракотворби може да и се развие својата рака-на способност, и значаен занаетчиски на своја рака може да биде примамливо занаети виси на вашиот сладок дом.Широка примена : круг природни селски дрвени исечок може да оди со ткаенини, панделки, растенија и други мали нешта да се направи свој декорации за на врата закачалка, забава, домашна декорација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста