• Новак
YHCWJZP Ѕид Полица,Складирање Рек,Организаторот на Решетката,Ѕидниот Штекер Полица Приклучок за Мобилни Телефони Носителот Кујна Бања Складирање Рек Бела

YHCWJZP Ѕид Полица,Складирање Рек,Организаторот на Решетката,Ѕидниот Штекер Полица Приклучок за Мобилни Телефони Носителот

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

100% сосема нов и висок квалитет.На штекер полица е дизајниран да биде лесно да се инсталира на вашиот постоечки куќи.Сите што треба да направите е да се отстрани завртка од штекер поклопецот, се стави на полица во место, и завртка еден од вклучени во штекер маски на.Се создаде дополнителна полица во секунди со користење на вашите постоечки штекер капак.Совршен за чување на предмети исклучување на подот и countertop во бањи, кујни, dorm соби, спални соби и гаражи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста