• Новак
Исус Христос Кошула Патот, Вистината Унисекс Beanie Поврзана Капи Мажите Хеџинг Топло Черепот Капи Погоден за Сите Сезона Длабоко Хедер

Исус Христос Кошула Патот, Вистината Унисекс Beanie Поврзана Капи Мажите Хеџинг Топло Черепот Капи Погоден за Сите Сезона

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

100% Полиестер.Плоштад Класичен Прстен затворање.Рака Мие Само.Материјал-Овој Исус Христос Кошула Патот, Вистината Врзани Beanie Е Вткаена Од 100% Полиестер.Производ Перформанси : Ткаенина Е Мека И Удобна, Погоден За Различни Главата Видови, Светлина И Лесно Да Се Промени, Лесен За Носење, Носат-Отпорни, Универзал Во Сите Годишни Времиња, И Лесно Да Се Грижи.Сите Натпревар Стил : Случајни Исус Христос Кошула Патот, Вистината Beanie Шапка, За Да Ви Даде Топол И Стилски Искуство.Лесно Да Се Стави На И Полетување, Погоден За Мажите И Жените.Лесно Да Одговара На Било Какви Стил На Облека За Да Ги Задоволи Сите Ваши Извршување На Модата.Мулти-Цел : Погоден За Секоја Прилика, Како Што Е Фенси Облека Забави, Референци, Патува, Секојдневниот Живот, Итн.Тоа Е, Исто Така, Погодна За Отворен Спортски Како Што Се Пешачење, Кампување, Скијање, Сноубординг, Трчање, Уметничко Лизгање, Велосипедизам, И Вежбање.Обезбедување На Квалитет : Ако Не Сте Задоволни Со Производот, Ве Молиме Контактирајте Со Нас И Ние Ќе Ви Обезбедиме Со Задоволителна Услуга.Исус Христос Кошула Патот, Вистината Возрасни Хеџинг Beanie Шапка Топло Отворено Черепот Chemo Види Hat The Brimless Капа Е Совршено Парче За Есен И Зима.Тоа Е Специјално Дизајнирана Да Ви Овозможи Со Стил Кој Ви Држи Топло.Секоја Боја Е Мека И Удобна.Сите Стилови Се Погодни За Сите Активности на Отворено Материјал : 100% Полиестер Капа Обемот : 55-59cm Оваа Термички Ззп Може да се Водат за Да се Одговара без Оглед На Вашата Глава Тип Или Фризура.На Brimless И Brimless Писоар Капа Опфаќа Ушите И Обезбедува Дополнителна Топлина За Вашите Уши И Образи.Можете Да Го Носат Во Затворени Простории Или На Отворено Brimless Писоар Капа, Brimless Писоар Капа, Хеџ Капа, Earmuff Капа, Топло Отворено Капа, Манжетната Капа, Откри Капа, Откри Капа, Хемиски Капа, Спиење Капа, Шамар Капа, Куполата Капа, Танчерка Капа, Да Се Види Капа, Headdress, Headscarf, Шлем Подлога, Воена Тактичка Капа, Санки Капа, Секојдневно Капа, Ски Ткаенината Капа, Ски Капа За Спиење, Оди Куче, Се Вози Велосипед, Ски, Се Кандидира, Кампување, Патување, Риболов, Пешачењето, Мотоцикли, Страни, Отворено Спорт, Трчање, Уметничко Лизгање, Велосипедизам, Фудбал, Референци, Патува, Јавање Коњи.Апсолутно, Модерен Возрасни Исус Христос Кошула Патот, Вистината Brimless Brimless Шапка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста