• Новак
Едноставност Женска Beanie Шапка Зимска Шапка Топло Руно Наредени Кабел Поврзана Черепот Ски Пом Пом Beanie за Ладно време

Едноставност Женска Beanie Шапка Зимска Шапка Топло Руно Наредени Кабел Поврзана Черепот Ски Пом Пом Beanie за Ладно време

Оценка на стоката:
DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 65%Памук / 35% Акрил.Еластична затворање.Жените Beanie Шапка : кабелот поврзана зимска шапка е изработен од 65%Памук + 35% Акрил.Густата beanie со руно наредени може да ги заштити главата и ушите, на ладна зима, и направи да се чувствувате топло и модата.Beanie со Монтажни Pompom : жените beanie со faux крзно pompom, кожен топката е поголем, супер симпатична и отстранлив, тоа ќе биде полесно за вас да се грижи и чиста.Зимски Капи за Жените : Beanie, при што кај жените има добра еластичност и stretchability, и е поудобно да се носат.Една големина одговара на повеќето жени и девојки.Пом Пом Beanie : зима beanie со руно наредени е топло и дебели, можете да го користите како секојдневно носат или како ски капа.И на врвот на сплетам шапка има тока, што може да биде симната кога пом не се користи.Женска Beanie Носи Повод : стилски жените черепот beanie шапка може да ги собере сите ваши зимска облека.Можете да го носат за средби со пријателите, на отворено патување, скијање, итн.Тоа може да се заштити вашиот топлина и да се направи што повеќе убави, и исто така да биде подарок за вашите пријатели 35% Acrylic Size : Една големина одговара на повеќето adults Package Вклучува : 1 x Beanie Љубов Вашата Насмевка Со Руно Наредени Зимска Шапка, Пом Beanie Шапка за Жените изгледа Едноставен, но Стилски.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста