• Новак
DEHUAL Племенски Геометриски Мажи Жени Топло Beanie Зимски Капи Печати Черепот Капа Поврзана Црна Капа

DEHUAL Племенски Геометриски Мажи Жени Топло Beanie Зимски Капи Печати Черепот Капа Поврзана Црна Капа

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

100% Полиестер.Полиестер.Удобно и мека,двојно-layer дизајн има добри топлина,дише и удобно,силна пот апсорпција,погоден за сите сезони.Оваа шапка е погодна за внатрешна и надворешна активности,како на пример скијање, возење велосипед,аикидо,создаваат,уметничко лизгање,итн.Можете да го носат лабава beanie до продавница со пријатели.Рака мие или машина за миење,не кајгана.Тоа исто така може да се користи како подарок за семејство,пријатели, браќа,итн.Јас мислам дека тие ќе се допаѓа многу.Нашето удобно мека beanie шапка задржи вашата глава и уво топло во текот на зимата,можете да натпревар со различни стилови на облека,стилски млади стил,оваа beanie може да се носи од двете случајни и софистицирани носат и исто така совршени за на отворено мода,вклучувајќи велосипедизам,кампување,уметничко лизгање,аикидо,трчање и повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста