• Новак
Чистење Шапка Срца, Цвеќиња за Денот на Вљубените Ткаенина Капа Не-Партал

Чистење Шапка Срца, Цвеќиња за Денот на Вљубените Ткаенина Капа Не-Партал

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Произведено во САД.Вратоврска затворање.Рачно изработени и пораби со љубов во САД од страна на мајка ми Марија.Рачно изработени предмети, не се лиценцирани од страна на сопствениците на знаци прикажани.Сите шевовите се serged, за чиста, професионален изглед. 100% Памук, Прв Квалитет На Ткаенина.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ПРИБЛИЖНИТЕ ДИМЕНЗИИ НА ЧИСТЕЊЕ КАПИ : овална (горниот дел) на шапка е околу 9.5 инчи долг (од челото кон назад), и 6 инчи широк (од лево на десно) во најширока точка.Бендот кој поминува низ вашата глава 4 инчи, широк во челото, и tapers надолу за да се 2.5 инчи во задниот дел од главата.Рачно изработени и пораби со љубов во САД од нас.Сите наши капи се веќе направени, и подготвени да бидат испратени до вас.Сите шевовите се serged, за чиста, професионален изглед. 100% Памук, Прв Квалитет На Ткаенина.Ве молиме забелешка : од овие се рачно изработени предмети, направи едно по едно време, поставување на дизајнот на ткаенина на капи ќе се разликуваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста