• Новак
Superdry Clarrie Кабел Beanie

Superdry Clarrie Кабел Beanie

Оценка на стоката:
DEN 419.28

Достапност
Производот е достапен

акрилик 100% ;.Машина За Миење.машина за миење - ладно (30°C).Тексас Ombre.Beanies.Superdry жените Clarrie Кабел beanie.Turn up полите bobble шапка кој кабел поврзана дизајн, супер меки руно поставата и bobble врвот.Заврши со Superdry логото табот.Пар со вашиот омилен шамија оваа зима да се задржи топло и пријатно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста