• Новак
Жените Плетени Капа Шапка Плус Сомот Шофершајбната Топла Капа Волнени Капа Уво Заштита Капа

Жените Плетени Капа Шапка Плус Сомот Шофершајбната Топла Капа Волнени Капа Уво Заштита Капа

Оценка на стоката:
DEN 287.76

Достапност
Производот е достапен

Mohair.Увезени.Еластична затворање.Рака Мие Само.Рачен Перење Само Еластична Големина Големината На Зимата Beanie Е 21.6-25.6 Инчи (55-65 Cm).Бесплатни Големина, Добро Еластична Рака Дизајн, Една Големина Одговара На Главата Големина На Повеќето Возрасни Лица.Погодна За Девојки, Млади, Жени, Жени И Мајки.Жените Зимски Капи Може да Бидат Заменети Со Различни Стилови.Високо-Квалитетни Материјали Надворешниот Слој На Жените Плетени Капа Е Направен Од Високо-Квалитет И Удобно Плетени Памук, И На Внатрешниот Слој Е Покриен Со Мека Кадифен Зајакот Коса.Тоа Е Многу Удобно И Да Дише.Жените Плетени Капа, Погоден За Ладна И Windy Зима.Модерен И Топло Дизајн Топла Плетени Капа Со 2.4-Инчен Сонцето Стакло Е Стилски И Сонце-Доказ, Овозможувајќи Ви Да Го Блокираат Сонцето Кога Шопинг Или Шетање Во Зима.На Стилски И Уникатен Две-Слој Beanie Обод Шапка Дизајн Ви Држи Топло И Убаво Во Ладно Време.Примена На Зимата Снег Шапка Е Двојно Обложени Руно Дизајн, Кој Може Да Се Носи Во Неврзан И Младешки Облекување, Или Како Beanie Ски Шапка.Тоа Е Многу Погодна За Активности На Отворено, Како Скијање, Сноубординг, Трчање, Качување, Лов, Куче Одење, Датира, Шопинг И Др.Најдобар Подарок Кога Времето Е Студено, На Плетени Beanie Е Најдобар Подарок За Мајки, Сестри, Пријатели, Девојки И Себе Си.Дами Сонцето Beret Е Одличен Подарок За Божиќ, денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Семејството Средби И Родендените На Пријателите.Топла Зимска Шапка Карактеристикиrnrn Size : се Вклопува Главата Обемот Помеѓу 21.6-25.6 Инчи (55-65cm).Една Големина Одговара На Повеќето.rn Made Од Високо Квалитетен Материјал, Многу Топол И Удобен За Носење.rn Fashion Дизајниран Поврзана Капа Со Стакло, Уживајте во Себеси, Во Студена Зима.rn Snowboard Beanie Капи Се Погодни За Девојки И Жени Од Сите Возрасти, И Тие Се Благородна И Великодушни.rn Stylish Черепот Beanie Шапка Може да Биде Добар Подарок За Сите Видови На Празници, За Мајки, Сестри, Итн.rn Fleece Наредени Зимска Шапка Совршен За Повик за Облека, Идеални За Есенските И Зимски Сезони.rn Womens Зимски Капи, Со Стакло Е Лесен И Лесно Да се Спакуваат, ја Прави Оваа Шапка Идеален За Вашиот Следен.rn rnrn Noticernrn Hand Измијте го Со Студена Вода, да се Исуши Или Место Чисти.rn Please да Се Потсети Дека Бојата На Вистинскиот Објект Може да Биде Малку Поинаква Од Слика се Должи На Осветлување Ефект, Камерата и Светлината И Леснотија Во Областа,Итн.Ви Благодариме За Вашата Поддршка И Разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста