• Новак
CBconcept 3157-13SF-Г.С. Кул Бело LED T25 Оптоварување База 3157 Двојна Интензитет Кула Сијалица

CBconcept 3157-13SF-Г.С. Кул Бело LED T25 Оптоварување База 3157 Двојна Интензитет Кула Сијалица

Оценка на стоката:
DEN 268.32

Достапност
Производот е достапен

12 V DC замена на сијалица 16mm Двојна(3157) Интензитетот на трудот база Кула тип со 13 Led диоди. 360-Степен Агол на Гледање за Пејсажи Осветлување апликации. 16mm Оптоварување база светилки за опашка / кочница / претвори светло апликации. 16mm Оптоварување база светилки за опашка / кочница / претвори светло апликации. 3157 - Двоен Контакт и Двоен Интензитет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста