• Новак
4 Пакет Боја Ротирачки Сијалица E26, RGB Боја се Менува Партија LED Светилки Обоени LED Strobe Сијалица Мулти Кристал Фаза Светла За Диско, Роденден на Клубот Бар За Затворен

4 Пакет Боја Ротирачки Сијалица E26, RGB Боја се Менува Партија LED Светилки Обоени LED Strobe Сијалица Мулти Кристал Фаза

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Strobe Ефект.Одличен начин да liven до било која страна, овие DJ Кристал RGB Колор LED Ротирачки Лампи се испорачуваат црвена, сина и зелена боја која се промени и автоматски ротираат за да се создаде strobe ефект сличен на диско топка.Декоративни Осветлување.Совршен за употреба во домовите, ноќни клубови, барови и прием сали, овие Bluex Светилки ќе се претвори било кој амбиент во спектакуларен светлина на екранот.Нив ги користат за празници, свадби, родендени, танц партии, Диско, и други свечености.Енергија-Заштеда На Сијалица.Уживајте во уметничко осветлување и ќе заштедат пари за да подигнете.Секоја сијалица содржи три, 1-wattage Led диоди кои користат минимално енергија, заштеда на пари за електричен записи и ќе излезе да ги купите диско топка.Безбедна Алтернатива.За разлика од флуоресцентни светилки, овие LED светла не содржат жива и нема да се ослободи секој штетни гасови.Како такви, нема потреба да се грижите ако сијалица паузи или за морале да го рециклирате.Лесен За Употреба.Одликувајќи се со стандардна e26 база за да ги собере најмногу осветлување тела, LED Ротирачки Сијалица лесно може да се инсталира во било светло тела или светилка.Само plug and play.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста