• Новак
Компатибилен со Кожен Паричник iPhone 12/Pro/Мини/Max, со Магнетни СМАРТ Картичка во Држачот, Држачот со Магнет за Телефонот (Портокал)

Компатибилен со Кожен Паричник iPhone 12/Pro/Мини/Max, со Магнетни СМАРТ Картичка во Држачот, Држачот со Магнет за Телефонот

Оценка на стоката:
DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

♥【Идеални за Складирање】 : Дизајниран со двете стил и функција на ум, кожен паричник за Телефонот е совршен начин да ги чувате вашите лични карти и кредитни картички. ♥【Прекрасен Изглед】 : Оџакот на врвот на јасна или силиконски случај да се создаде изглед што е уникатен за вас. ♥【Изградена-во Дизајнот】 : Силна вградени магнети кои го овозможуваат тоа да лесно се прибере во место на задниот дел на вашиот Мобилен Телефон. ♥【Безбедност】 : Високо ниво на безбедност.На кожен паричник е заштитен со RFID. ♥【Гаранција за квалитет】 : Ние обезбеди искрена услуги на клиентите на нашиот сите предмети.Ако постои било каков проблем со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Овој телефон за држачот е тенок, разновиден и крајно удобен.Карактеристики : ✔Стабилна изградена-во магнет со зголемена стабилност.✔Тоа може да се ставајте кредитни картички, лични карти.✔Непречено, ултра-тенок дизајн совршено се вклопува чувство на вашиот телефон.✔Со оваа картичка торба, не треба да го носат вашиот паричник со вас.Компатибилен : i Phone 12/i Phone 12 Pro/i Phone 12 Max/i Phone 12 Mini Solve проблемот на вашата голема wallet No треба за крупни паричници или purses.Можете да додадете ID, кредитни картички, секоја картичка, дури и пари.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста