• Новак
ZINZ Лаптоп Ракав Само 11,6 13 Инчен Случај Briefcase, Компатибилен MacBook Air Про A1932 A1706 A1708, MacBook Само 11,6 Супер Тенок Истури-Отпорни Чанта за Популарни 11-13 Лаптопи, Темно Сива

ZINZ Лаптоп Ракав Само 11,6 13 Инчен Случај Briefcase, Компатибилен MacBook Air Про A1932 A1706 A1708, MacBook Само 11,6

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Широк Компатибилност : Внатрешни димензии : 32.5 x 22 x 2 см (12.8"x 8.66" x 0.8"), за 2020 2018 2019 Mac Book Air 13" A1932, Mac Book Pro 13"(A2159/A1989/A1706/A1708) 2018 2019 2016 2017, Mac Book Air само 11,6", 2020 i Pad Про 12.9, Surface Pro 6/5/4/3, Dell Latitude 7390 13 инчен 2 во 1, HP Павилјон 13, HUAWEI Mate Book 13, HUAWEI Mate Book X 13 Acer Dell серија и најпопуларните само 11,6-13 инчен HP Леново Samsung, Asus Fujitsu Таблет КОМПЈУТЕР.Совршена Заштита : На стабилна надворешниот материјал од полиестер е издржлив и нечистотија-отвратителен и spills, внатрешниот дел на мека кадифена руно дополнително штити од гребнатини, испакнатини, шокови.Лаптоп Торба Состои од Два Дела : внатрешен џеб е наменет за на компјутер, надворешен џеб се користи за поставување на кабли, глувци, USB стапчиња, телефони, пенкала и сл.и на тој начин се обезбедува совршена организација.Тенок и Лесен : не дел вашиот лаптоп и лесно може да слајд во вашиот briefcase, ранец, или други торба.Со можност да биде продолжен се справи со дизајн го прави тоа за да го носат вашиот лаптоп низ удобност, можете исто така да навивам далеку се справи.Најдобра Услуга : ве Молиме контактирајте со нас Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашиот производ ќе добие целосна наплата без прашања праша и да се расправаме слободни.ЗАШТИТА на ВАШИОТ САКАН ЛАПТОП : Треба прецизни заштитни случај за Mac за да ги преземе патување ?ZINZ 13 лаптоп случај е идеален.Заштита од nicks и dings во многу сит фитинг случај.Има дополнителни zippered џеб за мали тенки items The внатрешно, Тоа е само точниот износ на баласт, без да бидат премногу дебел.Надворешниот материјал што го прави лесно да се чисти, поздравниот-доказ, и grippy да се носат, во прилог на додавање стилски aesthetics Target Клиент : оној кој треба случај за возљубени лаптоп.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста