• Новак
fitBAG Победи Црна Обичај Прилагодени Ракав за ZTE Axon 7 Премија. Парична казна Напа Кожа Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот

fitBAG Победи Црна Обичај Прилагодени Ракав за ZTE Axon 7 Премија. Парична казна Напа Кожа Торбичка со Интегриран Microfibre

Оценка на стоката:
DEN 597.60

Достапност
Производот е достапен

Handsewn за совршено се вклопуваат за ZTE Axon 7 Премија.Оваа торба само ќе одговара ZTE Axon 7 Премијата, без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Многу фини и модерен јагне-кожа напа кожа.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста