• Новак
fitBAG Ритам Розова Обичај Прилагодени Ракав за OnePlus 5. Парична казна Напа фолија Кожа Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот

fitBAG Ритам Розова Обичај Прилагодени Ракав за OnePlus 5. Парична казна Напа фолија Кожа Торбичка со Интегриран Microfibre

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Handsewn за совршено се вклопуваат за One Plus 5. Оваа торба само ќе одговара One Plus 5 без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Многу фини и модерен lambskin кожа foiled во урна-изглед.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста