• Новак
MHONGD MJ710 3,5 mm Приклучок Handsfree Стерео Аудио Бас Жичен Во-Слушалка за Уво во Слушалки Earbud За iPhone, Samsung Таблети лап-топ компјутери MP3 MP4 Плеер (Кафе)

MHONGD MJ710 3,5 mm Приклучок Handsfree Стерео Аудио Бас Жичен Во-Слушалка за Уво во Слушалки Earbud За iPhone, Samsung

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Ексклузивно подесување технологија triband јасно, природни, уникатни уреди со покажувач на технологија за да се потисне висока фреквенција баговите.Користи магнетно neodymium железо, бор магнети најсилните диск единица, опремени со високи перформанси системи.Со користење на моќни високи перформанси neodymium магнет се движи серпентина диск единица, може да се постигне зголемена чувствителност и широк фреквентен одговор.Софистицирана технологија, едно парче метал обвивка за да спречите случајно вибрации и бучава.Крајната музика искуство.Доволно ниска фреквенција, глас полн со поп, рок, земја музика и други стилови на музика толкување особено во место.MJ710 Користи магнетно neodymium железо, бор магнети најсилните диск единица, опремени со високи перформанси динамичен возачот системи,9.ММ обичај постојан магнет со високи перформанси се движат серпентина единица.Ексклузивно подесување технологија triband јасно, природни, уникатни уреди со покажувач на технологија за да се потисне висока фреквенција баговите.Ѕвонење на вашиот earplugs subvert традиционалните визуелен впечаток, крајната баланс помеѓу класичната Семоќниот.Софистицирана технологија, едно парче метал обвивка за да спречите случајно вибрации и бучава.Крајната музика искуство.Спецификации : Возачот единици : 9mm.Номинална отпорност : 16 ohm.Осетливост : 110d B.Зачестеност одговор : 20 Hz -24000 Hz.Нарушување : .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

CYHO Слушалка Заградата Текстура, Додаток за Полнење во Канцеларија Соба, Интернет Кафе;Мебел Продавница;апарати за Домаќинство;Трговски

DEN 614.40

Чувство е нежна и мазна со добра допир.Тоа е безбоен и невкусна, и тоа е повеќе безбеден.Тоа е отпорно на �

Веста