earbud слушалки

earbud слушалки

K88 Earbuds Слушалки –Слушалки 3,5 Mm Приклучок Гласовен Повик Слушалки Звук/Моќни Бучава и Намалување на Метежот Бесплатно

10 Мислења на посетителите
DEN 383.76

Ве молиме да уживаат cinematic 6d звук.Можете исто така да лесно се одговори / крај повици на движење.МОЌЕН РЕД

Bluetooth 5.0 Безжична Earbuds со Полнење Случај IPX5 Водоотпорен Стерео Слушалки за во Уво со Вграден Микрофон Слушалки

14 Мислења на посетителите
DEN 863.76

0] Карактеристики со напредни Bluetooth 5.0 технологија, KUNKOU Earbuds поддршка HSP HFP со A2 DP AVRCP, која обезбедува инста

Коскената Спроводливост Слушалки Пот Отпорни на Безжични Слушалки за Вежбање и Водење на Bluetooth Слушалки со Микрофон

9 Мислења на посетителите
DEN 0.00

Отворен Уво Дизајн Овој Коскената Спроводливост Слушалки се работи од страна на вибрации на звукот се �

BigBigHundred X7 Слушалки Полни Кутија Безжични Слушалки Ниска Латентност Стерео Спортски Водоотпорен Earbuds Слушалки

10 Мислења на посетителите
DEN 1396.80

✅ 1 65ms ниска латентност+долго траење на батеријата+сараунд бас квалитет на звукот+звук позиционирање...

Chargable Earbuds Чистење Пенкало Безжични Слушалки Чистење Пенкало Преносни Мулти-Функција за Чистење Пенкало Мека Четка

12 Мислења на посетителите
DEN 0.00

Одделени DualГлавата Дизајн : 3во1 слушалка за чистење комплет со Собираат Сунѓер, со Висока густина Четка

Безжична Earbuds Bluetooth Слушалки Водоотпорен, Бучава Поништување на вградениот Микрофон Длабок Бас Допир Контрола,Полнење

10 Мислења на посетителите
DEN 0.00

[8 часа долго се игра време] Безжичните слушалки се носат и со тоа што нема потреба да се грижите за живот�

Училница Earbuds Слушалки со Микрофон најголемиот Дел 100 Пак, трговија на Големо Деца Слушалки со Микрофон & Трајни производи

10 Мислења на посетителите
DEN 3119.76

【Најголемиот дел Earbuds 100 Пакет】Евтини и Весели,Вашите деца ќе го сакам овие убави малку earpads 【Вграден М�

Веста