• Новак
Надградена Верзија Вистински Безжична Earbuds Mifo O5 Генералот 2 и Mifo O7, Безжични Earbuds Bluetooth 5.2 Hi-Fi Стерео Звук IPX7 Безжичниот Водоотпорен Earbuds за iPhone

Надградена Верзија Вистински Безжична Earbuds Mifo O5 Генералот 2 и Mifo O7, Безжични Earbuds Bluetooth 5.2 Hi-Fi Стерео

Оценка на стоката:
DEN 4559.76

Достапност
Производот е достапен

【Супериорен Звук со Bluetooth 5.2】mifo вистински безжична earbuds со Qualcomm QCC3040 чипсет, се реализира Bluetooth 5.2 која може да се обезбеди пониска потрошувачка на енергија, побрз пренос, постабилна врска.Правење на репродукцијата на музика и разговори посмирен и појасно од било кога.Единствена стерео дизајн ви дава длабок бас Hi-Fi 3 D стерео. 【Помалку Бучава】mifo вистински безжична earbuds со Qualcomm CVC 8.0 Интелигентни Намалување на Шумот да може ефективно да го блокира бучавата во позадина и прецизно зема вашиот глас, со што другата страна на повикот се слушне нашиот глас повеќе од јасно. 【Допир Копчето】mifo O5 Генералот 2 и mifo O7 употреба на допир копчиња, што е полесно за клиентите да ги работат.Можете да ја паузирате музиката преку earbuds, се префрлувате помеѓу големи и мали песни, игра прекината повици, итн. 【Удобно и Водоотпорен】 Илјадници уво облик на собирање податоци и носи тест, 698 пати се оптимизира, и конечниот станат она за mifo earbuds е сега, и ние нудиме 5 уво совети од различни големини, за да се осигура вашата во уво earbuds се вклопи удобно да ушите и без паѓа надвор.mifo безжична earbuds се водоотпорни и dustproof, совршена за трчање, возење велосипед, скијање, патуваат, јога, фитнес вежби или други спортови. 【MIFO Услуги на Клиентите】 Нашата цел е да им обезбеди на клиентите со високо-квалитетни производи и услуги.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања, ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро.mifo безжична earbuds ви даде природни автентични добро балансирана длабок бас Hi-Fi 3 D стерео звук за пријатно музика искуство.Bluetooth 5.2 безжична обезбедува до 20 метри оддалеченост без нарушување и совршено синхронизирано нула капка сигнал.Интелигентни спарување на Bluetooth значи вие едноставно земете една или на двете earbuds надвор од полнење случај автоматски пар на вашиот склопот на уреди.И двата вида на Mifo O7 имаат вградено во двојно намалување на шумот техника, ги собереш на микрофон за да уживате во кристално јасен повик без надвор од бучава.Обичај graphene-обложена возачи произведуваат детални звук и длабоки бас додека apt X за нарушување-слободен звук за слушање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста