• Новак
Жените Плетени Slouchy Буци Baggy Мека Исклучителна Капа со Три Pompoms

Жените Плетени Slouchy Буци Baggy Мека Исклучителна Капа со Три Pompoms

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Волнени.Материјал : Тоа е вткаена со фино избраната волнени нишка, која е мека и кожа-пријателски, не ја иритираат кожата, е ладно отпорни и топло, и има силна вентилација.Капа обемот : Една големина одговара на повеќето.Капа турнеја е околу 36-60cm.Поради користењето на волнени материјали, има добра еластичност и може да се прилагоди според големината на главата турнеја.Карактеристики : гребенот на шапка усвојува плетење тема да се смалуваат, и квалитетот е подобро, со три кадифен пом poms, и полн со cuteness.Грбот има сплит дизајн, кој е удобен и стилски.Најдобар Подарок Избори за Сите Празник : различни бои погодни за жени на повеќето возрасти и различни стилови.Едноставен и модерен изглед, меки и удобни touch го прави капи повеќе delicated.Зимата е многу ладна.Им даде на овие капи девојче кое е важно за вас, така што таа може да се чувствуваат топлина во текот на зимата.Occation : Таа е погодна за носење во пролет, есен и зима.Едноставно, мода и повеќе топлина.Различни бои може да бидат заменети со различни облека, погоден за различни прилики.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Оваа капа се избира висок квалитет на плетени од волна, со дебели кадифен во внатрешноста, која има добра топлина ефект.Шапка има 3 големи pompoms, а на задната страна е дизајниран со поделени завршува, која ќе не блокираат за коса.Страна на шапка е извезена да додадете на вкупниот модна смисла на капа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста