• Новак
5D Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Уметност Слон 16X20 инчен DIY Круг Дијамант Слики Колекции со Целосна Вежба Кристал Кристал Број Вез за Дома Ѕид Оркестарот

5D Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Уметност Слон 16X20 инчен DIY Круг Дијамант Слики Колекции со Целосна Вежба

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Пенливи Дијамант】 : Постојат 17 плоштад деловите над круг дијамант кои изгледаат како да блесне и никогаш да не исчезнат, повеќе живописни и посветла од смола дијаманти.Тоа може да биде направено од страна на млади и стари слично. Производот не содржи рамка.Услуги: Ако ви треба обичај големина или имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Претпазливост: 1.Направи вашиот дом повеќе убави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста