• Новак
Трепките се Прикаже Сад, Лажни Трепки се Прикаже Трепките Екранот Алатка Прашина‑Доказ Контејнер за Обновливи Трепките Екранот Алатка за Жените и за Девојка

Трепките се Прикаже Сад, Лажни Трепки се Прикаже Трепките Екранот Алатка Прашина‑Доказ Контејнер за Обновливи Трепките

Оценка на стоката:
DEN 1343.76

Достапност
Производот е достапен

Алатка е потребно за трепки калемење салон продавници, им овозможи на клиентите да се добие подобро искуство, прекрасен и практичен додаток.Секоја книга може да се прикаже 20 видови на eyelash стилови, уреден се прикаже лажни трепки да обезбеди повеќе можности за клиентите.Транспарентен страница‑претворајќи ги покрие дизајн, не само прашина и влага доказ, но исто така и интуитивен екран на лажни трепки.Лесно да се замени со видот на eyelash, флексибилни и обновливи, може да се чисти, убави на изглед и лесен за употреба.Посебни задебелена пластични материјали, отпор да падне и имаат долг животен век, погоден за салонот употреба.Функција : 1. Посебни задебелена пластични материјали, отпор да падне и имаат долг животен век, погоден за салонот употреба.2. Транспарентен страница‑претворајќи ги покрие дизајн, не само прашина и влага доказ, но исто така и интуитивен екран на лажни трепки.3. Секоја книга може да се прикаже 20 видови на eyelash стилови, уреден се прикаже лажни трепки да обезбеди повеќе можности за клиентите.4. Алатка е потребно за трепки калемење салон продавници, им овозможи на клиентите да се добие подобро искуство, прекрасен и практичен додаток.5. Лесно да се замени со видот на eyelash, флексибилни и обновливи, може да се чисти, убави на изглед и лесен за употреба.Како да го Користите : Отстрани лажни трепки пресадена за остварување на главата, нанесете лепак на матични на лажни трепки, и се држи директно до соодветната менгеме позиција на eyelash одбор;исто така Можете да лепак лажни трепки на силиконски лажни eyelash носителот, а потоа се држи носителот на соодветните менгеме позиција на eyelash плоча.Спецификација : Предмет Тип : Трепките Екранот Container Material : Пластични Големина : Прибл. 29.8 x 20 x 2.4 cm / 11.7 x 7.9 x 0.9 in Characteristics : Еднократно, high-end и елегантен Употреба : се Прикаже лажни eyelash стил, eyelash тип, eyelash виткање степен, должина и дебелина, калемење ефект, погодно за клиентите да изберете.Е применливо : Убавина трепките калемење продавница, трепките калемење тренинг школа Пакет Листа : 1 x Трепките Екранот Сад.

Декларирани спецификации

Item Type:
Eyelashes Display Container
Material:
Plastic
Size:
Approx. 29.8 x 20 x 2.4cm / 11.7 x 7.9 x 0.9in
Characteristics:
Reusable, high-end and elegant
Use:
Display false eyelash style, eyelash type, eyelash curling degree, length thickness, grafting effect, convenient for customers to choose.
Applicable:
Beauty eyelashes grafting shop, eyelashes grafting training school
Package List:
1 x Eyelashes Display Container :

Комплементите на стоката

Веста