• Новак
Seelye Модел 63 270-11005 Заварчик со 500W 120V Греење на Елемент, Американски Сина

Seelye Модел 63 270-11005 Заварчик со 500W 120V Греење на Елемент, Американски Сина

Оценка на стоката:
DEN 4709.52

Достапност
Производот е достапен

500 Вати 120 Volt Греење на Елемент Филтер за Воздух Мерач Регулаторот Круг Совет Послужавник и Како да се Заварување Водич Книга.Се прилагоди на температурата преку протокот на воздух Поголема висок проток е еднаква на пониска температура Пониска протокот на воздух на потопла на температурата.Воздухот прв и воздухот трае.Воздушниот Компресор или Азот (инертен гас) мора да се користи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста