• Новак
Црна Кањонот Citron Fougere Миризливи Коса Detangler, 4 Мл (2 Парчиња)

Црна Кањонот Citron Fougere Миризливи Коса Detangler, 4 Мл (2 Парчиња)

Оценка на стоката:
DEN 2229.60

Достапност
Производот е достапен

Мирис : Citron Fougere (Ѓумбир, Лимон, Роза, Кумарин, и Вар на основата од Сандаловина и Пачули).Црна Кањонот Коса Detangler со Маслиново Масло loosens и подмачкува јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 4 Мл Шише (2 Парчиња).Мирис : Citron Fougere (Ѓумбир, Лимон, Роза, Кумарин, и Вар на основата од Сандаловина и Пачули).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста