• Новак
Црна Кањонот Зелен Чај & Дињи Миризливи Коса Detangler, 4 Мл (2 Парчиња)

Црна Кањонот Зелен Чај & Дињи Миризливи Коса Detangler, 4 Мл (2 Парчиња)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Мирис : Зелен Чај & Дињи (Свеж цитрус и диња белешки, со богати цветни и мазна drydown на мошус и cedarwood).Црна Кањонот Коса Detangler со Маслиново Масло loosens и подмачкува јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 4 Мл Шише (2 Парчиња).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста